איזה מעבד מזון לקנות?

קישורים ממומנים

רוצים לדעת איזה מעבד מזון לקנות, אילו חברות של מעבדי מזון נחשבות לטובות ומה בכלל ההבדל בין מיקסר, בלנדר למעבד מזון? כל הפרטים, במדריך הבא.

קניית מעבד מזון חדש היא כבר לא משימה פשוטה. המכשירים החדשים מגיעים עם שלל אפשרויות והטכנולוגיות שהולכות ומשתפרות מקשות מאוד על הקונים לבחור מעבד מזון שמתאים לדרישתם.

בכתבה הבאה החלטנו לאסוף ולהציג עבורכם את המדריכים הטובים ביותר ברשת שיעזרו לכם לדעת איזה מעבד מזון הוא הכי טוב? מהם החברות המובילות? ואיך בוחרים את מעבד המזון הנכון ביותר עבורכם. בהצלחה.

מיקסר, בלנדר או מעבד מזון?

ראשית, למי שלא מכיר את כל המושגים הבאים או שאף פעם לא הצליח להבין מה ההבדל בין מעבד מזון לבלנדר או מה ההבדל בין מיקסר למעבד מזון, קריאה בשרשור הבא מתוך פורום תפוז תעזור לכם להבדיל בין כל המוצרים ולדעת מה תפקידו של כל אחד מהם. מומלץ!

אם אתם מתעצלים אז בשתי מילים - מיקסר מיועד להקצפה, לישה (הכנת בצק) וכד' ואילו מעבד מזון ובלנדר נועדו לקיצוץ וטחינה של מזון.

מחיר מעבד מזון

מגוון מעבדי המזון הנמכרים בשוק יוצרים טווח מחירים רחב מאוד ואפשר למצוא כיום מעבד מזון זול ב-150 ש"ח בחנויות כמו הום סנטר או אייס קנה ובנה או לקנות מעבד מזון איכותי ויקר ב-3000 ש"ח.

איזה מעבד מזון כדאי לקנות?

אז אחרי שההנו מה ההבדלים בין מיקסר, בלנדר ומעבד מזון, נעבור למדריכים פרטניים יותר שמתרכזים בקנייה נכונה של מעבדי מזון. ובכן, ההמלצה הראשונה שלנו הולכת אל העמוד הבא שבו תמצאו מדריך מצוין לקניית מעבד מזון. במדריך זה תוכלו ללמוד את כל הכלים לקנייה נכונה כגון האם כדאי לקנות מעבד משולב? איזה גודל קיבולת הקערה של מעבד המזון לקנות (2.5, 3 או 4 ליטר), עוצמת המנוע (500, 800 או 1000 ואט וגם הנעה ישירה או תמסורת) או אילו אביזרים ותוספות חשובים (סוגי דיסקיות לחיתוך, קיצוץ או גירור וגם מעבדים עם לישה, הקצפה ועוד).

איזה מעבד מזון הכי טוב?

כמובן שאין תשובה ישירה לכתבה זו אבל הכתבה הנחמדה הבאה בדקה עשרה מעבדי מזון מחברות שונות וסקרה אותם מבחינת איכות, מחיר וכד'. בין המוצרים שנבדקו בכתבה תוכלו למצוא מעבדי מזון זולים (100-500 ש"ח) כגון קיטשן שף של מורפי ריצ'רדס, גולד ליין או פיליפס, מעבדי מזון במחיר בינוני (500-1000 ש"ח) כגון מורפי ריצ'רדס, מג'מיקס, פיליפס, בוש או קנווד וגם מעבדי מזון יוקרתיים (1000 ש"ח ומעלה) כגון מיקס שף של מורפי ריצר'דס ומג'מיקס. מומלץ לקרוא!

חברות מובילות של מעבדי מזון

בדקנו גם ברשת בפורומים ובאתרי השוואת מחירים שונים כגון זאפ, אילו חברות של מעבדי מזון נחשבים לטובים ביותר. ובכן, לפי מה שאנו ראינו, החברות שנחשבות לאיכותיות ביותר הן: מורפי ריצר'דס (הדגמים היקרים), מג'מיקס, קיטשנאייד, קנווד וחברת מולינקס.

0 תגובות: