מיטה מתכוונת - מחירים

קישורים ממומנים

אילו מיטות מתכוונות מוכרים כיום בשוק? מהם ההבדלים בין הסוגים השונים ומי קונה מיטה מתכוונת ב-30,000 ש"ח? בכתבה הבאה.

הפעם החלטנו לעזור לכם בקניית מיטה מתכוונת שנהפכה בשנים האחרונות ללהיט צרכני חזק אך יקר. אז אם אתם מחפשים לקנות מיטה חשמלית לחדר השינה,ף הגעתם בדיוק למקום הנכון.

מה זה מיטה מתכוונת?


ראשית, נתחיל בלהבין מה זה בדיוק מיטה מתכוונת? ובכן, המיטה המתכוונת היא מיטה אשר בסיסה מורכב מחלקים שונים אשר יכולים להתרומם בעזרת שליטה בשלט שממוקם ליד האדם הישן. ישנן מיטות שבהן ניתן להרים את החלק הקדמי בלבד (הראש) וישנן מיטות שניתן להרים גם את החלק האחורי (הרגליים).

מיטות מתכוונות - מחירים


אז אחרי שלמדנו על המיטות המתכוונות, נעבור למחירים ונראה כמה זה עולה ומי החברות אשר מוכרות את המיטות האלו. ובכן, כדי לבצע את הבדיוקת האלו בצורה הרחבה ביותר, נעזרנו באתר השוואת המחירים המוביל בישראל אתר זאפ בקטיגוריה של מיטות מתכוונות ובדקנו מהם פערי המחירים ומי השחקנים העיקריים בשוק זה. להלן התוצאות.

מיטות מתכוונות עד 3000 ש"ח

ובכן, ברמת המחירים האלו מצאנו רק שתי חברות אשר מוכרות בסיס מיטה מתכוונת - פולירון וסימונס. פולירון מציעה במחיר זה ארבעה דגמים ביניהם דגם ספיר, דגם פוליפלקס, דגם טורקיז ועוד. דגם טורקיז למשל מציע בסיס מיטה מרופד בגודל 140X190 העשוי מעץ מלא המגיע במגוון צבעים (כולל דמוי עור), רגליניקל ועוד.

מיטות מתכוונות עד 4000 ש"ח

אם אתם מעלים את רמת התקציב בסביבות ה-1000 ש"ח, תוכלו למצוא חברות נוספות שמציעות מיטות מתכוונות כגון מיטות של סילי, מנדלבוים או סימונס. בסיס מיטה מתכוונת ליחיד של סילי למשל אשר מציע שני מנועים - לראש ולרגליים, שלט חוטי, סוללת גיבוי ועוד נמכר החל מ-3000 ש"ח.

מיטות מתכוונות מעל 15,000 ש"ח

אחרי שראינו את המיטות במחירים הזולים, אנחנו קופצים למיטות מתכוונות ברמות מחיר של מעל 15,000 ש"ח. ברמות מחיר אלו, ניתן למצוא דגמים של מיטות של חברות כמו אירופלקס, אמריקן סיסטם, פרדיז ועוד.

אז מה מקבלים במיטה מתכוונת שעולה 20,000 ש"ח אתם שואלים? הנה למשל דגם של מיטה מתכוונת של חברת סוויס סיסטם הכול ראש מיטה העשוי מעור, בסיס מיטה אורטופדי במיוחד המחולק לשני מנגנונים חשמליים וגם כולל שני מזרוני ויסקו איכותיים במיוחד מסדרת C Class העשויים בד ויסקו איכותי המשתנה בהתאם לטמפרטורות הגוף ויכולת ספיגה של 80 אחוז.

גם בבדים העוטפים את המזרון תוכלו לבחור בין בד קשמיר, בד אינטנס ועוד אשר כולן עשויים מחומרים איכותיים במיוחד. הבסיס החשמלי אגב, מגיע עם 10 שנות אחריות והמזרונים עם 20 שנות אחריות.

שימו לב: באתר זאפ לא צירפו חברות מובילות נוספות שמציעות מיטות מתכוונות כגון עמינח, הולנדייה ועוד שגם מציעות דגמים איכותיים ביותר של מיטות מתכוונות לכן, כדאי לקחת זאת בחשבון שאתם עושים סקר שוק וכדאי לבדוק גם את החברות הנ"ל.

0 תגובות: